۵مزیت ثبت آگهی شغلی در سامانه ثبت مشاغل

سامانه ثبت مشاغل بهترین و تخصصی ترین سایت درج آگهی می باشد. با قاطعیت می توان گفت که اینترت می تواند راه ارتباطی موثری بین مشتری و کسب و هر کسب و کاری باشد. خب حالا چگونه کسب و کارمان را در بستر اینترنت قرار دهیم؟ شما می توانید با درج آگهی در سامانه ثبت مشاغل به راحتی کسب و کارتان را در بستر اینتر نت قرار دهید. و اما در ادامه می خواهیم ۵مزیت ثبت آگهی شغلی در سامانه ثبت مشاغل را با هم بررسی کنیم.

۱.فرصت خوبی برای مشاغلی که سایت ندارند:

افرادی که آمادگی طراحی سایت برای کسب و کارشتان را ندارند، می توانند با ثبت آگهی در سامانه ثبت مشاغل اطلاعات شغلی شان را ثبت کنند. و در معرض دید مشتریان قرار دهند .

۲. ثبت اطلاعات در گوگل:

زمانی که شما در سامانه ثبت مشاغل ثبت آگهی انجام می دهید. با عنوانی که آگهی تان ثبت شده است در نتایج گوگل نشان میدهد. هر کسی در هر جای دنیا که باشد با جستجوی عنوان کسب و کارتان می تواند آگهی شما را مشاهده کند و به شما مراجعه کند.

۳.درج نمونه کار ها:

خیلی از مشاغل هستند که ارائه عکس نمونه کار برای مشتری اهمیت بالایی دارد مثلا مشاغلی مانند: طراحی داخلی، گل آرایی، آرایشگری و….

با ثبت آگهی در سامانه ثبت مشاغل ، شما می توانید تصاویر نمونه کار هایتان را در آگهی ثبت کنید تا مشتریان نمونه کار های شما را ببینند و از این طریق به شما مراجعه کنند. (البته اگر نمونه کار های تان کاربر پسند و جذاب بود)

۴. آیکن شبکه اجتماعی:

هر آگهی که در سامانه ثبت مشاغل درج می شود دارای دکمه شبکه های اجتماعی می باشد. درواقع اگر شبکه اجتماعی تان را در آگهی ثبت کنید مشتریان به صور مستقیم با کلیک بر بروی آیکن شبکه اجتماعی مثل اینستاگرام، فیسبوک و.. می توانند وارد شبکه اجتماعی شما شوند.

۵. امکان تماس مستقیم

با درج شماره تماس در آگهی ، کاربر با کلیک برروی آیکن تماس می تواند بدون وارد کردن شماره تان با شما تماس بگیرد.

همانطور که می دانید از گذشته تا به امروز هر کسب و کاری هرچه بیشتر جلوی چشم مشتریان باشد، بیشتر فروش بیشتری خواهد داشت. همچنین امروزه برای این که کسب و کارتان را در دید مشتری قرار دهید باید آن کسب و کارتان را در بستر اینترنت قرار دهید که سامانه ثبت مشاغل این امکان را برای شما فراهم کرده است که با هزینه بسیار پایین بتوانید کسب و کارتان را با درج آگهی در معرض دید مشتریان قرار دهید.

ثبت نظر