فروش ماشین اصلاح سر و صورت در فروشگاه فردیس تهرانپارس

فروش ماشین اصلاح سر و صورت در فروشگاه فردیس تهرانپارس

دستگاههای تریمری که برای اصلاح و مرتب کردن موهای سر و صورت ساخته میشوند به دلیل عرض تیغهی کمتر و موتور سادهتری که دارند، ابعاد کوچکتری داشته و طبیعتاً وزنشان هم کمتر است.

اگر این دستگاهها دارای باتری قابل شارژ باشند، استفاده از آنها راحتتر هم میشود. ماشین اصلاح «Beret» ساخت شرکت «وال» (WAHL) دارای باتری قابل شارژی است که در طول مدت یک ساعت شارژ کامل میشود و پس از آن میتوان به مدت ۷۵ دقیقه به شکل بیسیم از دستگاه استفاده کرد.
برای شارژ کردن دستگاه یک پایهی شارژ کوچک نیز همراه آن ارائه شده تا هنگام شارژ شدن مجبور به رها کردن دستگاه روی زمین نشوید.

تیغههای دستگاه با فلز کروم پوشش داده شده تا در مقابل زنگزدگی مقاوم باشد. عرض تیغه ۲۸ میلیمتر است و با استفاده از آن میتوان موها را در اندازهی ۰.۴ میلیمتر کوتاه کرد. برای اصلاح مو در اندازههای مختلف چهار عدد شانهی اصلاح با طول اصلاح ۳ تا ۱۳ میلیمتر ارائه شده که روی تیغه قفل میشوند.

داخل جعبه برس تمیزکننده و روغن قرار داده شده است.
تیغههای ماشین اصلاح در کارخانه تنظیم و روغنکاری شدهاند و ممکن است با باز کردن جعبه در اولین مرتبه، اثرات آن را مشاهده کنید. تیغههای ماشین اصلاح پس از هر بار استفاده باید روغنکاری شوند.
برای این کار از روغن شرکت وال که داخل جعبه قرار دارد استفاده شود. توجه داشته باشید که برای روغنکاری تیغهها از گریس، روغن مو و هر روغنی که حاوی مواد نفتی یا حلال باشد استفاده نکنید؛

زیرا با تبخیر حلال آنها لایهی ضخیمی از روغن بین تیغهها باقی میماند که حرکت تیغهها را کند میکند.
به طور خلاصه Wahl Beret دارای تیغهای با پوشش کروم و عرض ۲۸ میلیمتر، طول برش ۰.۴ میلیمتر و چهار عدد شانههای اصلاح و مجهز به باتری قابل شارژ است.


فروشگاه فردیس:
۰۹۹۰۹۵۰۸۱۰۰

۰۹۰۱۳۱۰۱۳۶۹

فروشگاه فردیس

۰۹۹۰۹۵۰۸۱۰۰ – ۰۹۰۱۳۱۰۱۳۶۹

نظرات کاربران
ثبت نظر