فروش سم رانداپ بایر المان صنعت کشاورز در تبریز

فروش سم رانداپ بایر المان صنعت کشاورز در تبریز، گلایفوزیت (SL 41%) علف کش سیستمیک، غیر انتخابی از گروه اسید فسفونیک می باشد که در سنتز اسیدهای آمینه و فعالیت آنزیمی گیاه اختلال ایجاد می کند. جذب این علف کش از طریق شاخ و برگ گیاه و قابل انتقال به بخش های مختلف از طریق سیمپلاست و سپس آپوپلاست می باشد. این علف کش سبب کلروز اندام های هوایی و به دنبال آن نکروزه بافت ها می شود. علائم ابتدا در بافت های جوان و سپس در بافت های مسن دیده می شود. برگ های حاصل از رشد مجدد گونه های چند ساله تغییر شکل پیدا کرده و لکه های سفید روی آن ها مشاهده می شود.در برخی موارد نیز از یک گروه منفرد، چند ساقه رشد می کند. اثرات قابل رویت این علف کش در گیاهان یک ساله ۲ تا ۴ روز و در گیاهان چند ساله ۷ تا ۱۰ روز طول می کشد. ماندگاری این علف کش در خاک کمتر از ۶۰ رو می باشد.

فروش سم رانداپ بایر المان صنعت کشاورز در تبریز

بهترین نتیجه جهت کنترل علف های باریک برگ چند ساله زمانی به دست می آید که این گونه ها حداقل در مرحله ۴ تا ۵ برگی بوده و ارتفاع آن ها حداقل ۱۰ سانتی متر باشد. علاوه بر این تکرار سم پاشی برای تخلیه کامل مواد ذخیره ای مستقر در اندام های زیر زمینی الزامی است.

گلایفوزیت را می توان از ۲۴ ساعت تا ۱۴ روز قبل از کشت (بسته به نوع محصول و دز مصرفی سم)، به صورت پیش رویش در محصولات پاییزه و غلات بهاره و برای چغندرقند، نخود، شلغم، پیاز، و تره فرنگی تا ۷۲ ساعت قبل از کشت مورد استفاده قرار داد.
بهترین زمان استفاده برای کنترل پهن برگ های چندساله، نزدیک مرحله گلدهی این گونه ها است. البته عملیات سم پاشی نباید تا هنگام شروع دوران پیری به تاخیر بیفتد. در زمان کاربرد این علف کش طول برگ های علف های هرز باریک برگ یک ساله باید حداقل ۵ سانتی متر و یک ساله های پهن برگ باید حداقل ۲ برگ حقیقی کاملا رشد یافته داشته باشند. در صورت کاربرد علف کش گلیفوسیت با سم پاش غلتکی، علف های هرز باید حداقل ۱۰ سانتی متر بلندتر از محصول باشند. این علف کش در برگ ها فعال بوده و از این جهت هنگامی که به خاک تزریق می شود، اثر آن به حداقل می رسد. از این جهت معمولا بذر گیاهان را می توان به طور مستقیم در خاک های تیمار شده کاشت.
کاربرد این سم در کشت های غلات مانند گندم و جو توصیه نمی شود. چنانچه بلافاصله بعد از سم پاشی با گلایفوزیت عملیات نشاکاری انجام شود، امکان آسیب به نشاها وجود دارد. چرای دام از گیاهان تیمار شده با سم، موجب بروز مسمومیت می شود. گلایفوزیت را نباید در مکان های سرپوشیده مثل گلخانه یا پوشش های پلی اتیلن به کار برد.

فروش سم رانداپ بایر المان
***************************

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های درج شده در آگهی تماس بگیرید.

صنعت کشاورز:۰۹۳۶۱۸۱۶۳۵۵/۰۹۰۲۰۳۱۷۰۶۲

صنعت کشاورز۰۹۳۶۱۸۱۶۳۵۵ – ۰۹۰۲۰۳۱۷۰۶۲

آدرس:تبریز میدان اعتصامی روبروی بانک ملی ساختمان آراد طبقه ۴ واحد ۲۰۴,


اگر دارای کسب و کاری هستید و می خواهید کسب و کار تان را در سامانه ثبت مشاغل درج کنید به قسمت درج آگهی مراجعه بفرمایید.

نظرات کاربران
ثبت نظر