سدیم دی استات و دی استات سدیم آلوویتا رایان شیمی

فروش سدیم دی استات

سدیم دی استات و دی استات سدیم آلوویتا رایان شیمی ، سدیم دی استات عامل نگهدارنده و بازدارنده رشد کپک ها و مخمرها و برخی ازمیکروبها میباشد .

سدیم دی استات با سه هدف تعدیل مزه ، کنترل اسیدیته یا نگهدارندگی به ماده غذایی افزوده می شود. این ماده همچنین گاهی برای افزایش پایداری امولسیون چربی ها در محصولات گوشتی فرایند شده استفاده می شود. سدیم دی استات با کاهش ترشی اضافه محصول نقش موثری در تعدیل مزه آن دارد و به دلیل داشتن حالت بافری برای کنترل اسیدیته اضافه می گردد. این ماده اثر نگهدارندگی قابل توجهی در محصولات گوشتی و ماکیان دارد و در محصولات نانوایی از بروز کپک جلوگیری می کند.
موارد کاربرد
موارد استفاده اصلی سدیم دی استات در محصولات گوشتی، محصولات نانوایی ( تعدیل pH و نگهدارندگی با افزودن میزان ۴.۰ – ۳.۰ درصد ) و اسنک ها ( به عنوان طعم دهنده با افزودن ۱.۰ درصد ) است.
سدیم استات به عنوان نگهدارنده و تعدیل کننده اسیدیته در محصولات میوه ای و سبزیجات کنسرو شده، محصولات دریایی، مایونز، مواد تزئین سالادها، پنیرها، چیپس ها، سس ها، سوپ ها و … نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

سدیم دی استات ماده ای است که به عنوان نگهدارنده ، جذب کننده ناخالصی های فلزی اسیدی کننده و طعم دهنده مصرف می گردد. به صورت پودر سفید کریستالی وجود دارد . دارای خاصیت جاذب الرطوبه است. روی قارچ ها و باکتریها موثر میباشد و به نان نیز اضافه میشود .
رایان شیمی پارس
از شما که در تمام این سالها در کنار ما بوده اید سپاسگذاریم .

در شبکه های اجتماعی همراه ما باشید :
https://www.instagram.com/rspgroupco/
https://t.me/Rayanshimipars

رایان شیمی: ۰۲۱۲۲۳۴۵۵۲۲/۰۲۱۲۲۳۴۵۵۲۱/۰۹۱۲۵۰۳۵۵۳۸/۰۲۱۲۲۱۴۴۶۸۱

رایان شیمی

۰۲۱۲۲۳۴۵۵۲۲ – ۰۲۱۲۲۳۴۵۵۲۱ – ۰۹۱۲۵۰۳۵۵۳۸ – ۰۲۱۲۲۱۴۴۶۸۱

مشاهده وبسایت


کسب و کار مختلف در تهران  را می توانید در قسمت  بانک اطلاعاتی تهران  مشاهده کنید.

 

نظرات کاربران
ثبت نظر