روانشناس و مشاور خانواده در ورامین

روانشناس و مشاور خانواده در ورامین و قرچک و پیشوا

روانشناس و مشاور خانواده در ورامین، مهارتهای زندگی ، مشاوره در اختلافات خانواده ، مداخله در بحران طلاق ، مشاوره ازدواج و قبل از ازدواج بهمراه ترسیم نیمرخ روانشناختی و شخصیتی زوجین ،مشاوره فرزند خواندگی، مشاوره تحصیلی و انتخاب رشته تحصیلی ، انتخاب رشته کنکور ، تست هوش کودک و نوجوان ، روانشناس درمانگر اعتیاد ، تست شخصیت ، سنجش اختلالات روانشناختی کودکان بویژه بیش فعالی نقص توجه و اختلالات یادگیری

ارائه خدمات روانشناسی و مشاوره توسط آقای احمد بختیاری نژاد کارشناس ارشد روانشناسی از دانشگاه خوارزمی تهران و دانشگاه بین المللی امام خمینی . عضو سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور. عضو انجمن روانشناسان ایران. و عضویت در انجمن علمی هیپنوتیزم بالینی ایران . دارای پروانه اشتغال تخصصی از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور و با ۱۴ سال سابقه در ارائه خدمات روانشناسی و مشاوره به هموطنان در شهرستان های ورامین و قرچک و پیشوا .

شماره تماس جهت دریافت نوبت مشاوره :

در صورت عدم پاسخگوئی منشی می توانید از طریق پیغامگیر همین شماره در هرساعت از شبانه روز ، نام خانوادگی و تلفن همراه خود را پیغام بگذارید تا منشی جهت نوبت دهی با شما تماس گیرند .
ساعت کار مطب : همه روزه غیر از ایام تعطیل رسمی از ساعت ۱۰صبح تا ۸شب

هزینه و زمان هر جلسه مشاوره :

طبق آخرین تعرفه سازمان نظام روانشناسی هزینه یک جلسه مشاوره بمدت ۴۵ دقیقه مبلغ ۱۳۰هزار تومان میباشد.

توجه: صرفا با تماس تلفنی و دریافت شماره کارت بانکی از منشی و واریز هزینه مشاوره و هماهنگی با منشی از ساعت ۱۰صبح الی ۸شب میتوانید ساعت و روز مشاوره خود را قطعی نمائید.
همچنین بدلیل برنامه ریزی برای تعیین وقت مراجعین و همچنین وقت روانشناس، لذا هزینه و زمان مشاوره قابل لغو نمی باشد. بانک اطلاعاتی تهران

روانشناس:
۰۲۱۳۶۲۶۴۶۳۲/۰۹۱۹۲۹۱۲۶۷۹

روانشناس۰۲۱۳۶۲۶۴۶۳۲ – ۰۹۱۹۲۹۱۲۶۷۹

آدرس:ورامین -میدان امام خمینی- خیابان شهدا- روبروی داروخانه شبانه روزی دکتر بانی- ساختمان پزشکان مهدی(عج)- طبقه دوم-

نظرات کاربران
ثبت نظر