باکس نگهداری قرص ، باکس دارو در فروشگاه وهسودان در تهران

باکس نگهداری قرص ، باکس دارو در فروشگاه وهسودان در تهران

جعبه قرص روزانه وسیلهای ساده، سبک و با کاربری آسان میباشد که کاربر میتواند با کمک تقسیمبندی چهار قسمتی درون جعبه به راحتی قرصهای مربوط به صبح، ظهر، عصر و شب را از یکدیگر تشخیص داده و در زمان مناسب آنها را مصرف کند.باکس قرص هفتگی pill pro با هفت طبقه ی مجزا برای ۷ روز هفته و ۴قسمت مجزا در هر طبقه ، صبح ، ظهر ، عصر ، و شب به شما امکان تفکیک و نگهداری قرص ها ، ویتامین ها ی خود را می دهد.

یکیدیگر از مشکلات رایج، فراموشی به همراه داشتن داروها در موقع نیاز است. اگر قرصها به صورت سازماندهی شده و مرتب در درون جعبه قرص قرار گیرند، افراد میتوانند به راحتی و در همه جا داروهای خود را به همراه داشته باشند و هیچ گاه مصرف آنها را فراموش نکنند.این باکس هفتگی برای هر روز یک طبقه ی مجزا دارد که از پایین دارای محلی برای درآوردن از باکس می باشد.شما میتوانید این طبقه ی در دار که دارای ۴ قسمت برای زمانهای مختلف روز می باشد را در کیف یا جیب خود به راحتی حمل کنید تا در مواقع مختلف گردش یا مسافرت و در محل کار یا مدرسه همراه خود داشته باشید و زمان مصرف قرص خود را فراموش نکنید.

روزمرگی استفاده از داروی خوراکی به خصوص با بالا رفتن سن تبدیل به روندی همیشگی میشود که با وجود تکرار پذیری آن باز هم این احتمال وجود دارد که بیمار مصرف قرصها را فراموش کرده و یا حتی به یاد نیاورد که آیا آنها را مصرف کرده است یا خیر.

از آنجایی که اغلب داروهایی که استفاده میشوند دارای دورهی درمانی هستند، مصرف به موقع و مرتب آنها حائز اهمیت فراوان است. از سوی دیگر بسیاری از بیمارانی که به طور مرتب باید دارو مصرف کنند، شخصاً توانایی تشخیص صحیح دارو و یا به یاد داشتن زمان مصرف آنرا ندارند و برای انجام این کار میبایست از فرد دیگری کمک بگیرند. مصرف بسیاری از این داروها برای بیمار اهمیت حیاتی دارند و عدم مصرف یا تأخیر در مصرف آنها ممکن است لطمات جبران ناپذیری به بیمار وارد کنند، بنابراین دقت و توجه در مصرف صحیح آنها بسیار مهم است. در این راستا وجود وسیلهای که قرصها و کپسولها را به صورت مرتب و سازماندهی شده در اختیار بیمار قرار دهد، کمک شایانی به بیمار و افرادی که او را تحت مراقبت و درمان قرار می دهند، میکند.

وقتی که سینی روز را از پایین باکس درآوردید ،در آخر شب بعد از استفاده دوباره آن را پر کرده و با جدا کردن در باکس به راحتی میتوانید آن را روی سینی های دیگر قرار داده و درب را ببندید.همینطور که سینی روز را درآوردید سینی روز بعد به پایین آمده و در جایگاه خروج قرار میگیرد تا برای روز بعد آماده باشد.

امکان ارسال کالا به تمام نقاط کشور

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید پیامکی کد ۵۲۵۸۳۱۲۰ را به سامانه ۱۰۰۰۴۴۱۰ پیامک کنید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید.

لینک کانال تلگرام جهت مشاهده سایر محصولات :
vahsudan@

پیج اینستاگرام :
vahsudan


ارسال به سراسر کشور:
۰۹۳۵۳۸۹۵۹۱۶

ارسال به سراسر کشور

نظرات کاربران
ثبت نظر