سشوار حرفه ای ۵۰۰۰ وات برند Brand Collection

سشوار حرفه ای ۵۰۰۰ وات برند Brand Collection

توان موتور سشوارهای خانگی عموما زیر ۲۰۰۰ وات و توان موتور سشوارهای حرفهای بالای ۲۰۰۰ وات است. شرکت براون اقدام به تولید سشواری حرفهای با موتورسنگین AC و توان ۵۰۰۰ وات کرده است. مدل ۱۴۶۹ علاوه بر قدرت موتور بالا دارای فناوری تولید یون و متمرکزکنندهی هواست که نیازهای شخص را برای استفادهی حرفهای برآورده میکنند.
برای خشککردن و حالتدادن به موها به سرعت و حرارت مناسب احتیاج است.
هرچقدر قدرت موتور سشوار بیشتر باشد ، در مدتزمان کمتری میتوان براشینگ و حالت دهی به مو را انجام داد که توان ۵۰۰۰ واتی این دستگاه از این جهت کاملا مناسب است.

سیم این مدل هم ۲ متر طول دارد و از مرغوبترین و ایمنترین نوع کابل ها میباشد و در محل اتصال به بدنه، دارای حلقهای است که به کمک آن میتوان دستگاه را آویزان کرد. ضخیم و مرغوب بودن جنس سیم باعث جلوگیری از پیچش و یا سایش سیم در پی استفاده طولانی مدت میشود.

این دستگاه دارای دو کلید دو حالته میباشد که یکی برای کنترل سرعت باد در دو حالت ملایم و سریع و دیگری جهت کنترل میزان دما یعنی دمای ملایم و گرم و همچنین یک شستی جهت تولید باد خنک که با فشردن و نگه داشتن این شستی حین استفاده از باد گرم سشوار،باعث غیر فعال شدن هیتر دستگاه و تولید باد خنک میشود که این عمل نیز کاربرد های حرفه ای خاص خود را برای فیکس کردن حالت مو دارا میباشد.
این دستگاه قابلیت تولید یون را داراست که توسط المنت دستگاه صورت میگیرد این یونها به همراه باد گرم تولید شده توسط موتور و هیتر دستگاه از دهانه سشوار خارج میشوند و پس از برخورد به موها، الکتریسیتهی ساکن روی آنها را از بین میبرند و بهاینترتیب از وزشدن مو جلوگیری میشود و حالتدادن به موها نیز به سهولت امکان پذیر میباشد


فروشگاه فردیس:
۰۹۹۰۹۵۰۸۱۰۰

۰۹۰۱۳۱۰۱۳۶۹

فروشگاه فردیس

تهران > تهران

 

 
نظرات کاربران
ثبت نظر