آسفالت کاری افشارزاده در تهران

شرکت راهسازی صنعت بتن فجر

آسفالت کاری افشارزاده در تهران، شرکت راهسازی صنعت بتن فجر آماده تهیه ، حمل و اجرای انواع آسفالت ، اجرای آسفالت رنگی ، آسفالت کاری رنگی و آسفالت کاری را در پروژههای متقاضیان و کارفرمایان محترم میباشد. این شرکت با دارا بودن متخصصان کارآزموده و تجهیزات آزمایشگاهی مستقر در کارگاه و ماشین آلات به روز دنیا در زمینه تهیه و اجرای کارهای آسفالتی مفتخر است اعلام نماید که آمادگی کامل انجام هر نوع پروژه آسفالت ( اعم از تهیه ، حمل و پخش ) مورد درخواست کارفرمایان و متقاضیان محترم را با تضمین دوام آن در طول عمر مفید آسفالت به اجرا گذارد.

جهت اطلاع کارفرمایان محترم این شرکت شرح مختصری از چگونگی و نوع تولید آسفالت و خدمات جنبی آن به حضورتان ارائه می نماید .

قشر بیندر ( آسفالت بیندر ) :

  • تهیه مصالح سنگی آسفالت از نوع آهکی با شکستگی لازم و دانه بندی پیوسته آن و سایر مشخصات طبق استانداردهای معتبر.
  • محاسبه ضخامت لایه های بیندر بر اساس حجم و نوع ترافیک روی آن ( سبک یا سنگین ) توسط مهندسین شرکت.
  • تعیین نوع و میزان قیر مصرفی در مناطق گرمسیر و سردسیر و تعیین کیفیت قیر در آزمایشگاه این شرکت.
  • تعیین میزان آهک هیدراته یا پودر سنگ آهکی جهت جلوگیری از اکسیداسیون قیر و دوام و استحکام آسفالت در صورت نیاز.

از آنجایی که لایه بیندر باید قدرت باربری لازم ترافیک را داشته باشد لذا در تهیه و حمل و پخش و کوبیدگی آن و همچنین میزان حرارت آن در محل پخش دقت لازم بعمل آید. این شرکت تمهیدات لازم جهت حفظ حرارت که نقش اساسی در کوبیدگی آن دارد را بعمل می آورد.

قشر اساس که لایه بیندر باید روی آن پس از قیر پاشی و نفوذ آن به میزان حدوداً ۱٫۲ کیلوگرم بر متر مربع پخش گردد باید دارای مشخصات لازم باشد ( دانه بندی ، شکستگی و ارزش ماسه ای ) که این شرکت این مصالح را طبق مشخصات لازم در اختیار کارفرمایان قرار می دهد.

قشر توپکا ( آسفالت توپکا ) :

آسفالت توپکا آخرین لایه آسفالتی است که مستقیم زیر لاستیک وسایل نقلیه و همچنین بطور مستقیم در برابر عوامل جوی محیط قرار میگیرد. لذا این شرکت بنا بر اهمیت این لایه تدابیر لازم ( دانه بندی و شکستگی ) را به مورد اجرا می گذارد.

دانه بندی پیوسته و شکستگی مصالح سنگی آن به میزان ۱۰۰% و زبری آن جهت جلوگیری از لغزش در شرایط مختلف طبق استاندارد های معتبر.
تعیین نوع قیر و دقت در میزان مصرف آن در حدود مشخصات بدلیل اهمیت آن از مواردی هستند که توسط کارشناسان این شرکت با نمونه هایی که دو بار در روز گرفته می شوند کنترل می گردد.
کارشناسان این شرکت مصرف آهک هیدارته در لایه توپکا را ضروری دانسته و به متقاضیان ، مصرف آن را توصیه می نمایند.

تهیه ، حمل ، پخش و کوبیدن این لایه و حرارت لازم در محل پخش و همچنین کنترل هماهنگی بین تعداد ماشین آلات پخش با مقدار آسفالت پخش شده توسط کارشناسان این شرکت کنترل میشود. چراکه درصورت عدم انجام این مهم، باعث افت درجه حرارت آسفالت شده و این امر منتج به عدم کوبیدگی و اضمحلال آن می شود و درنتیجه قادر به انجام آب بندی رویه آسفالت که یکی از وظایف این لایه می باشد نخواهد بود.

مهندسین و تکنسین های این شرکت در هر زمان آماده مشاوره با متقاضیان محترم در تمام زمینه های آسفالت می باشند. بانک اطلاعاتی مشاغل تهران ، درضمن این شرکت به متقاضیان توصیه می نماید که عملیات اجرای آسفالت پروژه خود را در ماههایی از سال که دمای هوا بالای ۲۵ درجه سانتی گراد می باشد به مورد اجرا گذارند.
برای دریافت مشاوره رایگان با شماره های زیر تماس حاصل بفرمایید.

افشارزاده:۰۹۱۲۷۶۸۲۸۲۴/۰۹۱۲۵۶۲۸۸۷۵

افشارزاده:۰۹۱۲۷۶۸۲۸۲۴ – ۰۹۱۲۵۶۲۸۸۷۵

 

نظرات کاربران
ثبت نظر